LTD "Baltic DMC Group"

Address: Audeju Street 15-4, Riga, LV-1050 

VAT Reg. Nr: LV40003966110

Swedbank AS

IBAN Account No. LV56HABA0551037675070

SWIFT code: HABALV22

Phone: 371 24115850

E-mail: info@balticdmc.com

Tourism Licence Nr: T-2019-10

TATO: Nr 2014-7

Insurer AAS "Baltijas apdrošināšanas nams"

Security amount: 15 000 EUR

Security valid from 03.01.2020.-04.01.2021.

 • Facebook Social Icon
 • YouTube Social Icon

Ziemeļu galvaspilsētas Ziemassvētku rotā (Tallina-Helsinki)

26.-27.12.2015
1/3

Braucam!

95.50 EUR

26.decembrī 8:00 Izbraukšana no Rīgas, no t/c Origo (Satekles un Elizabetes ielas krustojums).

 

Pa ceļam uz Tallinu apskatīsim Keilas ūdenskritumu –lielāko ūdenskritumu Igaunijā. Tas atrodas Keila-Joa ciemā un tā augstums sasniedz 6,1 metru un platums - 70 metrus. Pie ūdenskrituma apskatīsim vieno no skaistākajiem Igaunijas parkiem, kurā atrodas neogotikas stilā celtā Keilas muižas pils. Šī ir vieta, kur tika filmēti filmas "Vella kalpi" sižeti. 

 

Pēc pastaigas dosimies uz Igaunijas galvaspilsētu Tallinu.

 

Pēcpusdienā  ekskursija ar gidu pa Tallinas vecpilsētu. Izbaudīsim pastaigu pa Ziemassvētku rotās tērptās Tallinas vecpilsētas bruģētajām ieliņām, aplūkojot ēkas, kas celtas pat 11. gadsimtā, iegādāsimies dāvanas  Ziemassvētku brīvdabas Hanzas gadatirgū.

 

Tallina – pilsēta, kas tāpat kā Rīga, sauc sevi par vietu, kur dzima pirmās Ziemassvētku eglītes rotāšanas tradīcijas.

 

Šī pilsēta pārsteidz ar savu dažādību –mūsdienīgi stikla un tērauda debesskrāpji, modernas viesnīcas un konferenču centri, tirdzniecības centri un neskaitāmie restorāni, no kuriem tikai dažu minūšu attālumā ir viduslaiku vecpilsēta, kas slavena visā pasaulē ar tās autentisko Hanzas arhitektūru.

 

Vakarā brīvais laiks, kurā aicinām  iepirkt dāvanas saviem mīļajiem, iegriezieties galerijās, muzejos, atpūsties kādā no mājīgajām kafejnīciņām, iemalkot karstvīnu un atcerēties bērnību, izslidojoties  vecpilsētas atklātajā slidotavā.

 

Nakts viesnīcā Tallinas pašā centrā

 

30.decembrī  plkst. 8:00 ar kuģi dosimies uz Helsinkiem.

 

Plkst. 10:30 ierašanās Helsinkos.

Somijas galvaspilsēta Helsinki lepojas ar savu moderno ziemeļu arhitektūru un neskartas dabas skaistumu. Te ik uz soļa manāmas skandināvu un krievu kultūras iezīmes. Pilsētā ir daudz lieli laukumi, skaisti cilvēki, mākslinieciska vide. Daudzās apkārtnes salas padara Helsinkus par vienu no izcilākajiem ceļojumu mērķiem reģionā.

 

Somija ir valsts, kas pasaulei devusi saunu, šņabi un mobilos telefonus:-)

 

 

Dienas pirmajā pusē kopā ar gidu ekskursija pa Helsinkiem, apskatot Helsinkiem, apskatot Helsinku Balto katedrāli, klinšu baznīcu, Sibeliusa pieminekli  un iespēja doties ekskursijā uz Somenlinnas cietoksni.

Somenlinna ir viens no lielākajiem pasaules cietokšņiem, kas datēts ar 18.gs.un kopš 1991.gada ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Cietoksnis sastāv no sešām savstarpēji savienotām salām, uz kurām atrodas 17. - 19.gadsimtā būvēti kazemāti, tuneļi, pazemes ejas, senlaicīgi lielgabali un virsnieku dzīvojamās mājas. Vienlaikus Somenlinnas cietoksnis ir Helsinku pilsētas apdzīvotais rajons ar savu skolu un bērnu dārzu un vairākiem muzejiem. Apskatīsim mākslas galerijas un pazemes tuneļus.

 

Pēc ekskursijas dosimies uz Helsinkiem, kur kopā ar gidu apskatīsim pilsētu un apmeklēsim Klinšu baznīcu, Senāta laukumu, Prezidenta pili, Tirgus laukumu, Helsinku slavenāko tirgu Kauppatori. 

 

Pēc ekskursijas brīvais laiks, kurā iesakām uzbraukt 72m augstajā Olimpiskā stadiona tornī, no kura paveras brīnišķīgs skats uz pilsētu un tās apkārtni,  iepazīties ar jūras iemītniekiem  akvārijā  Sea Life, kurā ir vairāk kā 30 akvāriju,  vai apmeklēt Helsinku Zoodārzu, kas atrodas uz salas un kurā var sastapt aptuveni 150 dzīvnieku sugas. Tiem, kam patīk iepirkties, patiks apmeklēt kādu no  tirdzniecības centriem un tur iegādāties dāvanu saviem tuviniekiem.

 

Vakarā 20:00-22:30  ar kuģi dosimies atpakaļ uz Tallinu un tad ar autobusu uz Rīgu.

 

Ierašanās Rīgā ap plkst. 2:30 naktī

 

Cenā iekļauts:

 • Brauciens komfortablā autobusā Rīga – Tallina – Rīga

 • Viesnīca Tallinā

 • Grupas vadītāja pakalpojumi

 • Glāze dzirkstošā dzēriena autobusā

 • Kuģis Tallina – Helsinki – Tallina

 

 

 

Papildus izmaksas:

 

 • Ekskursija ar gidu Tallinā 5 EUR

 • Ekskursija ar gidu Helsinkos un Sumenlinna cietoksnī  7 EUR

 • Apdrošināšanas polise 3 EUR

 • Personīgie izdevumi

 • Sabiedriskā transporta biļetes Tallinā un Helsinkos

 • Ieejas biļetes citos apskates objektos un izklaides vietās

 

 

Citi noteikumi:

 

 • Šajā akcijā Tu vari iegādāties neierobežotu skaitu kuponu. Kupona atlaide nesummējas ar citām atlaidēm, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem. Kupons paredzēts 1 cilvēkam

 • Ja 5 dienas pirms izbraukšanas netiks sasniegts minimālais braucēju skaits (25) un brauciens nenotiks, Tu saņemsi atpakaļ par kuponu samaksāto naudu

 • Atsakoties no ceļojuma vairāk kā 40 dienas pirms izrbraukšanas, saņemsi atpakaļ 50 % no kupona cenas, 40-30 dienas pirms ceļojuma 25% no kupona cenas un, bet 30 un mazāk dienas pirms ceļojuma samaksātā nauda netiks atmaksāta.

 • Lūdzam ņemt vērā, ka ceļazīme jāiegādājas visiem ceļotājiem neatkarīgi no vecuma

 • Dodoties ceļojumā, iesakām iegādāties ceļojuma apdrošināšanu.

 

 • Lai dotos ceļojumā, nepieciešama ceļošanai derīga pase un vīza (ja tādas nepieciešamas). Bērniem līdz 18 gadu vecumam nepieciešama arī notariāli apstiprināta pilnvara gadījumā, ja ceļojumā dodas bez vecākiem

 • Ceļojumam jāreģistrējas rakstos uz e-pastu balticdmc@gmail.com 24 h laikā pēc kupona iegādes . E-pastā jānorāda informāciju par katru braucēju – vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa un kupona numurs, e-pasta adrese un brauciena nosaukums

 • Baltic DMC Group brauciena vadītājs  ir tiesīgs mainīt dienas ekskursiju kārtību – mainīt izbraukšanas laiku, kā arī ekskursijām un brīvajam laikam atvēlēto laiku bez izmaiņām programmā.

 • Lūdzam ņemt vērā, ka visas papildu atpūtas un izklaides pasākumu izmaksas var mainīties

 • Eksursijas, ieejas biļetes apskates objektos un citi papildu maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā

 • Maksimālais braucēju skaits 38

 • Minimālais braucēju skaits 25

26.-27.12.2015
 
Ziemassvētku noskaņas divās brīnišķīgās ziemeļu galvaspilsētās - Tallinā un Helsinkos

Seko mums @ dalies ar citiem

 • Facebook Social Icon
 
Doma par Ziemassvētku dāvānām sāk Tevi iedzīt stresā? Apnikušas šalles un parfimērijas komplekti no lielveikaliem? 
 
Esi oriģināls! Uzdāvini sev un kādam tuvam cilvēkam ceļojumu uz Helsinkiem!
 
Sūti mums ziņu, un mēs Tev nosūtīsim jauki noformētu dāvanu karti, ko varēsi nolikt zem Ziemassvēktu eglītes!
1/1